2Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.8" CMOS; Відеокомпресія: H.265/H.264/MJPEG; Моторизований об'єктив: f= 2,8-12мм; Чутливість: 0.005 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ вкл); Запис: 1920 x 1080, 704 х 576 - 25 к/с Функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, ВІДЕО АНАЛІТИКА (Визначення автомобільного номера), Аудіо входи: 1x вхід; Мікро SD до 128Гб, ІЧ підсвічування до 70 метрів, Ступінь захисту: IP67, живлення: DC DC12V/PoE (802.3af) Габаритні розміри: 279.5 / 100.3 / 88.9 мм IP-відеокамера TD-9423A3-LR на 2 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження та відноситься до класу проектних камер, використовується не просто для запису відео, але й для виконання конкретних завдань. Зокрема ця модель заточена під зчитування та розпізнавання номерів та оснащена відповідним набором функцій відеоаналітики. Сценарії використання цього пристрою можуть бути наступні: в'їзд/виїзд на закриту територію, дорожнє спостереження, паркування/стоянки, миття, розслідування дорожньо-транспортних пригод.
Відеокамера виконана форм-фактором bullet. Міцний металевий корпус робить її антивандальним, а ступінь захисту IP67 дозволяє використовувати модель у вуличних умовах. Сучасне потужне ІЧ-підсвічування допомагає зробити зображення чітким у темний час доби на відстані до 70 метрів. Камера має моторизований об'єктив f = 2.8-12 мм. Завдяки йому оператор може в режимі віддаленого доступу змінювати кут огляду камери, наближати або віддаляти необхідні об'єкти в кадрі.
З інших переваг слід зазначити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, один аудіовхід та один аудіовихід, запис на карту пам'яті microSD до 128 Гб, передача даних та живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж регулювання по трьох площинах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Розпізнавання автомобільних номерів |
| Интерфейсы | Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 70 |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1.04 кг |
| Вага в упаковці | 1.04 кг |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, Розпізнавання номерів |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 279.5 х 100.3 х 88.9 мм |
| Розміри, мм | 279.5 / 100.3 / 88.9 |
| Світлочутливість | 0.026 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, ip wifi камера з віддаленим доступом, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Формат видео | H.265, H.264, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 22 014 ₴





