Нагрудний відеореєстратор з Type-C інтерфейсом. Якість запису відео: 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps; циклічний запис відео: 5/10/15/20/30 хв. Роздільна здатність фото: до 40 Мп. Кут огляду: 140°. ІЧ-підсвічування: до 10 м; LED-підсвічування (режим освітлення та сигналізації); запис на карту пам’яті до 128 ГБ. Запис звуку: до 7 м. РК-екран 2". Роз'єми: Type-C. Ємність батареї: 2850mAh. Час роботи: до 12 годин. Ступінь захисту IP66. Габаритні розміри: 88 / 62 / 34 мм. Вага: 170 г. У комплекті два види кріплення, шнур Type-C. Є меню українською мовою
Поліцейська камера – нагрудний відеореєстратор Boblov KJ21 з якістю запису відео: 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps. Циклічний запис відео: 5/10/15/20/30 хв. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 2850 мАг. Конструкція кнопок дозволяє зручно та швидко починати запис відео. Гумова оболонка забезпечує водонепроникність і довговічність. Є меню українською мовою.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки, до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Якість запису відео: 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps; циклічний запис відео: 5/10/15/20/30 хв.
- Роздільна здатність фото: до 40 Мп.
- Кут огляду: 140°.
- ІЧ-підсвічування: до 10 м. LED-підсвічування (режим освітлення та сигналізації).
- Запис на карту microSD (до 128 ГБ).
- Запис звуку: до 7 м.
- Ємність батареї 2850 mAh, час роботи до 12 годин.
- Корпус зі ступенем захисту IP66, габаритні розміри: 88 / 62 / 34 мм.
- У комплекті два види кріплення, шнур Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 170 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | USB, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-підсвічування, Меню українською мовою, Wi-Fi, РК-екран 2", Час роботи до 12 год, IP66 |
| Диагональ экрана | 2" |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для інспектора, Для поліції |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Кабель USB Type-C, Кріплення – 2 шт., Нагрудний відеореєстратор |
| Угол обзора по вертикали | 140° |
| Угол обзора по горизонтали | 140° |
| Кути огляду | 140° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Разрешение видео | 2304х1296, 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 3 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 88 х 62 х 34 мм |
| Розміри, мм | 88 / 62 / 34 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | Wi-Fi камери, з картою пам'яті, з мікрофоном |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Частота запису | 30fps |
Информация для заказа
- Цена: 4 655 ₴








