Нагрудний відеореєстратор із вбудованим WiFi. Робота з мобільним додатком. Якість запису відео: 1440p (2560 * 1440) 30fp; 1296p (1728 * 1296) 30fps; 1080p (1920 * 1080) 30fps; 720p (1280 * 720) 60fps; Циклічний запис відео: 5/10/15 хв. Роздільна здатність фото: до 24МP. Кут огляду: 170⁰. ІЧ-підсвічування: до 10 м. РК екран 2" ; Запис на вбудовану пам'ять 64гб. Запис звуку: до 7 м. Індикатор запису, що відключається. Роз'єми: miniHDMI, miniUSB. Ємність батареї: 2200 mAh. Час роботи: до 10 годин. Габаритні розміри: 80х53х30 мм. Вага 115г. Ступінь захисту IP65. У комплекті зарядка та два види кріплення. BOBOV PD70 Body Camera - це WIFI Body Camera, додаток Wifi під назвою "ZFXF". Ця камера для носіння на тілі знімає HD 1296P високої роздільної здатності з широким кутом 170 градусів. Індикатор запису можна ввімкнути/вимкнути за потребою в меню налаштувань «Індикатор». Вага нетто 115 г, портативний розмір і легка вага. Тим часом, він має захист файлів, а також функцію попереднього запису та відтворення, ніколи не пропусти жодного моменту, підходить для офіцерів поліції та охоронців. Режим Dashcam, камера автоматично починає запис після запуску двигуна, зберігає відео після зупинки двигуна (Кріплення не входить в комплект). Роздільна здатність відео: 1296P(1728*1296) 30 кадрів в секунду. 1080P (1920*1080) 30 кадрів в секунду. 720P (1280*720) 60 кадрів в секунду; 480P (848*480) 60 кадрів в секунду. Налаштування ідентифікатора камери, можна встановити ідентифікатор сигнальної камери для групового використання.
Відмітка часу для всіх записуваних файлів, які не можна редагувати або видаляти. Можна підключатися до зовнішнього блоку живлення для більш тривалого запису; Встановлення без дисків, підключи і працюй, підтримує Windows in7/win8/win10/MAC.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Бренд | Boblov |
| Вес | 115 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 2" |
| Питание | Акумуляторна батарея |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP65 |
| Кути огляду камери | 170° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять | 64 ГБ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 80 / 53 / 30 мм |
| Розміри, мм | 80 / 53 / 30 |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 8 775 ₴




