Нагрудний відеореєстратор із вбудованим GPS та WiFi. Робота з мобільним додатком. Якість запису відео: 2304x1296, 30P; 1920x1080, 30P; 1280x720, 30P; 848x480, 30Р; Циклічний запис відео: 5/10/15/20/30 хв. Роздільна здатність фото: до 40МP. Кут огляду: 140⁰. ІЧ-підсвічування: до 10 м.; Запис на вбудовану пам'ять 64гб. Запис звуку: до 7 м. Індикатор запису, що відключається. Інтерфейс: miniUSB. Ємність батареї: 2800 mAh. Час роботи: до 10 години. Габаритні розміри: 78х58х28 мм. Вага 130г. Ступінь захисту IP66. У комплекті докстанція та два види кріплення Поліцейська камера Boblov F1. Це продукт використовує найновіший чіп Ambarella H22, за допомогою його найсучасніших технологій збереження відео та акумулятора, F1 дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 1440p і дає більше 10 годин часу запису для відео 1080p. Конструкція кнопок дозволяє зручно та швидко починати запис відео. Гумова оболонка забезпечує водонепроникність і довговічність. Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо.
Особливості:
Використовує найновіший чіп Ambarella h22, підтримує запис відео до 1440p.
Розширені технології економії заряду акумулятора, час запису більше 10 годин для відео 1080p.
Оснащений GPS, Wi-Fi та РК-екраном. Функції GPS і Wi-Fi також можна вимкнути.
Ергономічний дизайн кнопок, зручний і швидкий початок запису відео одним дотиком.
Запис без світлового та звукового сповіщення, стриманий.
Рівень захисту IP65, гумова оболонка забезпечує міцну водонепроникність і довговічність.
Доступне підключення до Wi-Fi
Boblov F1 дозволяє керувати камерою через мобільний додаток через Wi-Fi.
Натисніть і утримуйте кнопку fn, щоб увімкнути/вимкнути точку доступу WiFi
Крім того, f1 має 1-дюймовий екран, чітко показує зображення.
Особливості моделі:
Роздільна здатність фотозйомки до 40МP
Кут огляду 140⁰
Пам'ять 64 ГБ
ІЧ-підсвічування до 10 м
Розмір 78х58х28 мм
Комплектація У комплекті докстанція та два види кріплення.
Ступінь захисту IP66
Вага 130г
Час роботи до 10 годин
Єсність батареї 2800 mAh
Рознімання miniUSB
Індикатор запису, що відключається
Запис звуку до 7 м
Запис на вбудовану пам'ять 64гб
Цикальний запис відео 5/10/15/20/30 хв
Якість запису відео 2304x1296, 30P; 1920x1080, 30P; 1280x720, 30P; 848x480, 30Р
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Бренд | Boblov |
| Вес | 130 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 2" |
| Питание | Акумуляторна батарея |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | 140° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | GPS |
| Пам'ять | 64 ГБ |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 78 / 58 / 28 мм |
| Розміри, мм | 78 / 58 / 28 |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 10 125 ₴







