
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-8192WFM(H) Starlight Graphite f=2.8-12mm (75-00166)
1 821 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00166
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40 м (42 світлодіоди); матриця 1/2.8" IMX307LQR+NVP2441H Starlight; варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм (3Мp); роздільна здатність Full HD 1080p (1920x1080); чутливість 0.0001 люкс / F1.2 (день), 0 люкс з ІЧ; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; живлення DC 12 В / 500 мA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; габаритні розміри 270 / 100 / 85 мм; колір корпусу графіт
MHD-відеокамера Light Vision VLC-8192WFM(H) Starlight Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Циліндричну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-8192WFM(H) Starlight Graphite у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.8" IMX307LQR+NVP2441H Starlight, з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
- Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м (42 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 270 / 100 / 85 мм |
| Розміри, мм | 270 / 100 / 85 |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 821 ₴



