Компактний нагрудний відеореєстратор з поворотним об'єктивом, диктофоном і екраном. Якість запису відео: 1080p (1920x1080)/30fps; 720p (1280x720)/30fps; циклічний запис відео: 5/10 хв. Роздільна здатність фото: до 40 Мп. Кут огляду: 160°. Поворотний об’єктив 180°. ІЧ-підсвічування: до 5 м. РК-екран 1.3". Запис на карту пам'яті до 128 ГБ. Запис звуку: до 7 м, vaw 706kB. Роз'єми: micro-USB. Ємність батареї: 2200 mAh. Час роботи: до 10 годин. Ступінь захисту IP65. Габаритні розміри: 96 / 38 / 16 мм. Вага: 80 г. У комплекті магнітна кліпса, шнур micro-USB
Компактний нагрудний відеореєстратор Boblov А22 з поворотним об'єктивом 180°, диктофоном, 1.3-дюймовим РК-дисплеєм. Якість запису відео: 1080p (1920x1080)/30fps; 720p (1280x720)/30fps, циклічний запис відео: 5/10 хвилин. Інфрачервоне підсвічування для запису в умовах низької освітленості. Запис відбувається на карту пам'яті до 128 ГБ. Працює до 10 годин від акумуляторної батареї ємністю 2200 мАг.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання інспекторами тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Камера оснащена об'єктивом, що обертається вручну на 180 градусів.
- Якість запису відео: 1080p (1920x1080)/30fps; 720p (1280x720)/30fps; циклічний запис відео: 5/10 хвилин.
- Ширококутний об'єктив з кутом огляду 160°.
- Роздільна здатність фото: до 40 Мп.
- ІЧ-підсвічування: до 5 м, для запису в темну пору добу та при поганому освітленні.
- Зручне керування за допомогою кнопок. Одна кнопка для швидкої активації запису відео, аудіо або фото.
- Запис відбувається на карту пам'яті до 128 ГБ.
- Запис звуку на відстані до 7 м.
- 1.3-дюймовий РК-екран для перегляду в реальному часі і керування записаними відео/аудіо/фото.
- Ємність акумуляторної батареї 2200 мАг, час роботи до 10 годин. Час заряджання батареї приблизно 3 години.
- Корпус зі ступенем захисту IP65, габаритні розміри: 96 / 38 / 16 мм.
- У комплекті магнітна кліпса та шнур micro-USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вес | 80 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Питание | Акумуляторна батарея 2200 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Кабель micro-USB, Магнітна кліпса, Нагрудний відеореєстратор |
| Кути огляду камери | 160° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 180 ° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Поворотний об’єктив |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 96 / 38 / 16 мм |
| Розміри, мм | 96 / 38 / 16 |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 772 ₴







