Повербанк з ємністю батареї 10000 мАг, з бездротовою зарядкою; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; вихід USB1 5V/3A, 12V/1.8A; вихід на вбудовані кабелі 5V/3A; вбудовані 4 USB-кабелі Type-A / Type-C / microUSB / Lightning; дисплей індикації заряду; 147 / 68 / 21 мм; 250 г
Повербанк Kraft KPB-1110W Red з бездротовою зарядкою, з ємністю батареї 10000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, вихід USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Має вбудовані 4 USB-кабелі Type-A / Type-C / microUSB / Lightning.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 10000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку;
- вихід USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А; вихід на вбудовані кабелі 5 В/3 А.
- Бездротова зарядка пристроїв.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Вбудовані 4 USB-кабелі Type-A / Type-C / microUSB / Lightning у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 250 г |
| Выходное напряжение | 5, 9, 12 |
| Выходная мощность | 22.5 Вт |
| Вихідна сила струму | 3, 2, 1.8 |
| Вихідний інтерфейс | USB (1 шт.) 5V/3A, 12V/1.8A; вихід на вбудовані кабелі 5V/3A |
| Выходные интерфейсы | USB Type C, USB Type A, Micro-USB, Lightning |
| Входное напряжение | 5V, 9V, 12V |
| Вхідний струм | 3A, 2A, 1.8A |
| Вхідний інтерфейс | Type-C PD 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А (двонаправлений – заряджання і розряджання) |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Заряджається від | USB |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Комплектация | Вбудовані 4 USB-кабелі Type-A, Type-C, microUSB, Lightning |
| Кількість портів USB Type A | 1 |
| Кількість портів USB Type C | 1 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Номинальная емкость | 10000 мАг |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 |
| Особенности | Со встроенным кабелем |
| Переходники в комплекте | —, USB Type-C, microUSB, Apple lightning |
| Назначение | Для планшетів, Для смарт-годинників та браслетів, Для телефонів |
| Розміри | 147 х 68 х 21 мм |
| Розміри, мм | 147 / 68 / 21 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип вбудованого кабелю | USB-A, USB Type C, Micro-USB, Lightning |
| Тип устройства | Повербанк |
| Функции зарядки | Power Delivery, Qi стандарт, Наскрізна зарядка |
| Характеристики роз'ємів | Type-C PD 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; USB 5V/3A, 12V/1.8A; вбудовані кабелі 5V/3A |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴






