
Повербанк з сонячною панеллю 30000mAh Power Bank Kraft KPB-U1930HCSL Orange ліхтар, динамогенератор (43-00065)
1 512 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43-00065
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Повербанк з сонячною панеллю, ємність батареї 30000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; вхід/вихід Type-C PD 20 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; вихід USB 5V/3A, 12V/1.8A; сонячна панель 5V/200mA; вбудовані 3 USB-кабелі microUSB / Type-C / Lightning; світлодіодна індикація заряду; динамогенератор, LED-ліхтар; 172 / 87 / 45 мм; 800 г
Повербанк Kraft KPB-U1930HCSL Orange з сонячною панеллю. Ємність батареї 30000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, вхід/вихід Type-C PD 20 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, вихід USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А; сонячна панель 5 В/200 мА. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Вбудований LED-ліхтар з 3 режимами роботи, динамогенератор. Має вбудовані 3 USB-кабелі microUSB / Type-C / Lightning.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 30000 мАг, тип – літій-полімерна. Сонячна панель 5 В/200 мА.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- вхід/вихід Type-C PD 20 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку;
- вихід USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А.
- Світлова індикація стану заряджання.
- Динамогенератор, вбудований ліхтарик з 3 режимами роботи.
- Вбудовані 3 USB-кабелі microUSB / Type-C / Lightning у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| Емкость батареи | 30000 мАг |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 800 г |
| Вихідний інтерфейс | USB (1 шт.) 5 В/3 А, 12 В/1.8 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 20 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Особенности | Вбудовані кабелі, Вбудована сонячна панель, Ліхтарик, Динамогенератор |
| Розміри | 172 / 87 / 45 мм |
| Розміри, мм | 172 / 87 / 45 |
| Сонячна панель | 5 В 200 мА |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴






