
Повербанк з сонячною панеллю 20000mAh Power Bank Kraft KPB-U1830WFCS Orange бездротова зарядка LED-ліхтар
1 498 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43-00066
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Повербанк з сонячною панеллю, з бездротовою зарядкою, ємність батареї 20000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; вхід/вихід Type-C PD 18 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; виходи USB1 5V/3.5A, 12V/2.1A, USB2 5V/3A; 1 USB-кабель в комплекті; світлова індикація заряду; LED-ліхтар; 180 / 90 / 30 мм; 412 г
Повербанк Kraft KPB-U1830WFCS Orange з сонячною панеллю, з бездротовою зарядкою. Ємність батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, вхід/вихід Type-C PD 18 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, вихід USB1 5 В/3.5 А, 12 В/2.1 А, USB2 5 В/3 А. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Вбудований LED-ліхтар з 3 режимами роботи.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- вхід/вихід Type-C PD 18 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку;
- вихід USB1 5 В/3.5 А, 12 В/2.1 А, USB2 5 В/3 А.
- Бездротова зарядка пристроїв.
- Світлова індикація стану заряджання.
- Вбудований ліхтарик з 3 режимами роботи.
- Один USB-кабель у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Емкость батареи | 20000 мАг |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 412 г |
| Вихідний інтерфейс | USB1 5 В/3.5 А, 12 В/2.1 А; USB2 5 В/3 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 18 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Особенности | Бездротова зарядка, Вбудована сонячна панель, Ліхтарик |
| Розміри | 180 / 90 / 30 мм |
| Розміри, мм | 180 / 90 / 30 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 498 ₴




