Повербанк з ємністю батареї 20000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; вихід USB1 5V/3A, 12V/1.8A; виходи USB2-4 5V/3A; швидке заряджання батареї QC3.0 22.5 Вт; вбудовані 3 USB-кабелі Type-C / microUSB / Lightning; дисплей індикації заряду; LED-ліхтар; 144 / 68 / 32 мм; 430 г
Повербанк Kraft KPB-2120FCL Black з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, вихід USB1 5 В/3 А, 12 В/1.8 А, виходи USB2-4 5 В/3 А. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Підтримує швидку зарядку 22.5W QC3.0. Вбудований LED-ліхтар, вбудовані 3 USB-кабелі Type-C / microUSB / Lightning.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку;
- вихід USB1 5 В/3 А, 12 В/1.8 А, виходи USB2-4 5 В/3 А.
- Швидке заряджання батареї QC3.0 22.5 Вт.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Вбудований ліхтарик.
- Вбудовані 3 USB-кабелі Type-C / microUSB / Lightning у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Емкость батареи | 20000 мАг |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 430 г |
| Вихідний інтерфейс | USB (1) 5 В/3 А, 12 В/1.8 В; USB (2-4) 5 В/3 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Особенности | Вбудовані кабелі, Ліхтарик, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 144 / 68 / 32 мм |
| Розміри, мм | 144 / 68 / 32 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 991 ₴






