Повербанк з ємністю батареї 20000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; вихід USB1-2 5V/3A, 12V/1.8A; швидке заряджання батареї QC3.0 22.5 Вт; 1 USB-кабель в комплекті; дисплей індикації заряду; 141 / 67 / 27 мм; 400 г
Повербанк Kraft KPB-2020FC Green з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, вихід 2*USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Підтримує швидку зарядку 22.5W QC3.0.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку;
- вихід 2 USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А.
- Швидке заряджання батареї QC3.0 22.5 Вт.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Один USB-кабель у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 20000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 400 г |
| Выходное напряжение | 5, 9, 12 |
| Выходная мощность | 22.5 Вт |
| Вихідна сила струму | 3, 2, 1.8 |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3 А, 12 В/1.8 А |
| Выходные интерфейсы | USB Type A, USB Type C |
| Входное напряжение | 5V, 9V, 12V |
| Вхідний струм | 2.1A, 3A |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB, USB Type C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Заряджається від | USB |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Комплектация | USB-кабель |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type C | 1 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 3 |
| Особенности | Быстрая зарядка батареи |
| Переходники в комплекте | — |
| Назначение | Для планшетів, Для телефонів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Розміри | 141 х 67 х 27 мм |
| Розміри, мм | 141 / 67 / 27 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип вбудованого кабелю | — |
| Тип устройства | Повербанк |
| Функции зарядки | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Наскрізна зарядка |
| Характеристики роз'ємів | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, USB (2 шт.) 5 В/3 А, 12 В/1.8 А |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴







