
IP-відеокамера 8Mp Light Vision VLC-8840DI (Linklemo) f=3.6 мм (75-00171)
3 495 ₴
- В наличии
- Код: 75-00171
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8Mp вулична купольна IP-відеокамера; роздільна здатність запису 3840*2160, 1-15FPS/S; об'єктив f=3.6 мм; кут огляду 89°; матриця Fullhan 4K DSP+1/2.8" SONY 8MP CMOS; чутливість: Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2; ІЧ-підсвічування 40 м; відеокодек H.264, H.265; протоколи обміну даних: TCP/IP, ONVIF; функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; механічний ІЧ-фільтр; простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок Linklemo); можливість під'єднання через WEB-інтерфейс; порт Ethernet 1*RJ45, 10/100M 10-100 Base-T; запис за детекцією руху; живлення DC 12В (1А)/PoE; ступінь захисту IP66; металевий корпус; робоча температура -25 °C ~ + 45 °C; габаритні розміри (D/H): Ø 145 / 96 мм
IP-відеокамера Light Vision VLC-8840DI (Linklemo) для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 8 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Можливе живлення через PoE. Купольний металевий корпус із класом захисту IP66.
Застосування
Камеру у металевому корпусі із класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Робоча температура становить від −25 °C до +45 °C. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 8 Мп.
- Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 3840*2160 пікселів складає 15 кадрів на секунду.
- Світлочутливість Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2.
- Матриця Fullhan 4K DSP+1/2.8" SONY 8MP CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм, кут огляду 89°.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з відеореєстраторами популярних брендів Dahua та Hikvision.
- Ведеться запис за детекцією руху.
- Простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android через застосунок Linklemo, в який приходять push-сповіщення про рух.
- Можливість підключитися через web-інтерфейс та зайти в налаштування камери.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла).
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet,RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Купольні,Вуличні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | ONVIF, PoE, Підтримка мобільного застосунку Linklemo |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 89° |
| Угол обзора по горизонтали | 89° |
| Кути огляду | 89° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці,Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | RJ45,1 x DC |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча вологість | 10% - 80% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 145 х 145 х 96 мм |
| Розміри, мм | Ø 145 / 96 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264,H.265 |
Информация для заказа
- Цена: 3 495 ₴

