
Повербанк 10000mAh Power Bank Trinix TPB-4510PD Grey 45W (43-00073)
1 098 ₴
- В наличии
- Код: 43-00073
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повербанк з ємністю батареї 10000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід/вихід Type-C PD 45 Вт 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A; вихід USB Type-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; 1 USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті; дисплей індикації заряду; 110 / 50 / 24 мм; 210 г
Повербанк Trinix TPB-4510PD Black з ємністю батареї 10000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід/вихід Type-C PD 45 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/2.25 В; вхід USB Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А. USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 10000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід/вихід Type-C PD 45 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/2.25 В;
- виходи: USB Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Один USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Переходники в комплекте | USB Type-C |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 210 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Выходное напряжение | 5,9,12,15,20 |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Вихідна сила струму | 2.4,3,2.25,2,1.5 |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB (1 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выходные интерфейсы | USB Type C, USB Type A |
| Входное напряжение | 5V,9V,12V,15V,20V |
| Вхідний струм | 2.4A,3A,2.25A |
| Вхідний інтерфейс | Type-C PD 45 Вт (двонаправлений – заряджання і розряджання) |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C, USB Type A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Заряджається від | USB |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Комплектация | USB-кабель Type-C to Type-C |
| Кількість портів USB Type A | 1 |
| Кількість портів USB Type C | 1 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 45 Вт |
| Номинальная емкость | 10000 мАг |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 2 |
| Особенности | Быстрая зарядка батареи |
| Назначение | Для планшетів, Для смарт-годинників та браслетів, Для телефонів |
| Розміри | 110 х 50 х 24 мм |
| Розміри, мм | 110 / 50 / 24 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип вбудованого кабелю | USB Type C |
| Тип устройства | Повербанк |
| Характеристики роз'ємів | Type-C PD 45 Вт (5V/2.4A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A); USB Type-A (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A) |
Информация для заказа
- Цена: 1 098 ₴




