Повербанк з ємністю батареї 20000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід/вихід Type-C2 PD 100 Вт 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A; вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A; виходи USB1-2 Type-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; 1 USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті; дисплей індикації заряду; 130 / 78 / 25 мм; 445 г
Повербанк Trinix TPB-10020PD Grey з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід/вихід Type-C2 PD 100 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А; вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 В; виходи USB1-2 Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А; загальна потужність портів Type-C1 та USB1-2 65 Вт. USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід/вихід Type-C2 PD 100 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А;
- вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 В;
- виходи: 2 USB Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А.
- Порт Type-C2 має незалежний перетворювач.
- Порти Type-C1 та USB1-2 мають загальну потужність 65 Вт.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Один USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Переходники в комплекте | USB Type-C |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 20000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 445 |
| Выходное напряжение | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Вихідна сила струму | 2.4, 3, 3.25, 5, 2, 1.5 |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB (2 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выходные интерфейсы | USB Type C, USB Type A |
| Входное напряжение | 5V, 9V, 12V, 15V, 20V |
| Вхідний струм | 5A, 3.25A |
| Вхідний інтерфейс | Type-C2 PD 100 Вт; Type-C1 PD 65 Вт (двонаправлені – заряджання і розряджання) |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Заряджається від | USB |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Комплектация | USB-кабель Type-C to Type-C |
| Кількість зарядок пристроїв | 4 |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 100 |
| Номинальная емкость | 20000 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 4 |
| Особенности | Быстрая зарядка батареи |
| Назначение | Для планшетів, Для телефонів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Розміри | 130 х 78 х 25 мм |
| Розміри, мм | 130 / 78 / 25 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип вбудованого кабелю | USB Type C |
| Тип устройства | Повербанк |
| Характеристики при роботі двох портів | Type-C1 та USB1-2 65 |
| Характеристики роз'ємів | Type-C2 PD 100, Type-C1 PD 65, USB1-2 Type-A 5/3, 9/2, 12/1.5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 908 ₴





