
Повербанк з сонячною панеллю 10000mAh Power Bank Kraft KPB-1012SL Silver LED-ліхтар (43-00069)
548 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43-00069
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Повербанк з сонячною панеллю, ємність батареї 10000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; виходи USB1-2 5V/3.5A; 1 USB-кабель в комплекті; світлова індикація заряду; LED-ліхтар; 123 / 77 / 26 мм; 305 г
Повербанк Kraft KPB-1012SL Silver з сонячною панеллю. Ємність батареї 10000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, виходи 2 USB 5 В/3.5 А. Вбудований LED-ліхтар.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 10000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- виходи 2 USB 5 В/3.5 А.
- Вбудований ліхтарик.
- Світлова індикація стану заряджання.
- Один USB-кабель у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Выходные интерфейсы | USB Type A |
| Переходники в комплекте | Micro USB |
| Функции зарядки | Стандартно |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 |
| Вес | 305 г |
| Выходное напряжение | 5 |
| Выходная мощность | 10 Вт |
| Вихідна сила струму | 3.5 |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3.5 А |
| Входное напряжение | 5V |
| Вхідний струм | 2.1A |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Гарантія | 12 міс. |
| Заряджається від | USB |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | 1 USB-кабель |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type C | — |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 10 Вт |
| Номинальная емкость | 10000 мАг |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 2 |
| Особенности | З сонячною батареєю в комплекті, З ліхтариком |
| Назначение | Для планшетів, Для телефонів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Розміри | 123 х 77 х 26 мм |
| Розміри, мм | 123 / 77 / 26 |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Тип вбудованого кабелю | — |
| Тип устройства | Повербанк |
| Характеристики при роботі двох портів | 2 USB 5 В/3.5 А |
| Характеристики роз'ємів | вхід microUSB 5 В/2.1 А, виходи USB 5 В/3.5 А |
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴




