4 Мп IP-відеокамера; матриця 1/3" CMOS; стиснення: Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив: f=2.8 мм; чутливість: 0.045 Люкс; запис: 2592x1520, 704x576 - 25 к/с; аудіовхід для мікрофона; вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; DC 12 В / PoE; IP66; розміри Ø 87 / 219 мм, вага 600 г IP-відеокамера TD-9442E2 (D/PE/IR2) на 4 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження. Дана модель призначена не просто для запису відео та охорони об’єктів. Вона має вбудовану функцію інтелектуальної відеоаналітики. Завдяки їй пристрій має широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань.
Відеокамера виконана у циліндричному форм-факторі (у форм-факторі bullet). Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP66 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і відстежувати в вуличних умовах зовнішній периметр. Сучасна ІЧ-підсвітка до 30 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби. Камера оснащена монофокальним об’єктивом f=2.8 мм.
З основних переваг варто відмітити наступні: підтримка Р2Р,сучасний формат стиснення відео Н.265, аудіовхід для мікрофона, передача даних та живлення по технології РоЕ, зручний монтаж з регулювання за трьома площинами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії |
| Бренд | TVT |
| Вес | 600 г |
| Відеокодек | Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | Ø 87 / 219 мм |
| Розміри, мм | Ø 87 / 219 |
| Світлочутливість | 0.045 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 600 ₴


