4 Мп IP-відеокамера; матриця 1/3" CMOS; стиснення: Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив: f=3.6 мм; чутливість: 0.045 Люкс; запис: 2592x1520, 704x576 - 25 к/с; аудіовхід для мікрофона; вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 20 м; DC 12 В / PoE; IP66; розміри Ø 108 / 91.4 мм, вага 430 г IP-відеокамера TD-9442E2 (D/FZ/PE/IR2) на 4 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження. Дана модель призначена не просто для запису відео та охорони об’єктів. Вона має вбудовану функцію інтелектуальної відеоаналітики. Завдяки їй пристрій має широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань.
Відеокамера виконана у купольному форм-факторі. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP66 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і відстежувати в вуличних умовах зовнішній периметр. Сучасна ІЧ-підсвітка до 20 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби. Камера оснащена варіофокальним об’єктивом f=3.6 мм.
З основних переваг варто відмітити наступні: підтримка Р2Р, сучасний формат стиснення відео Н.265, один аудіовхід, передача даних та живлення по технології РоЕ, зручний монтаж з регулювання за трьома площинами. Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення анормального відео, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 430 г |
| Відеокодек | Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | Ø 108 / 91.4 мм |
| Розміри, мм | Ø 108 / 91.4 |
| Світлочутливість | 0.045 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 738 ₴


