Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 10000 ВА/10000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея вбудована, напруга 192 В (16 шт * 12 В / 7 Аг); струм заряду макс. 12 А; SNMP-слот; 461 / 200 / 800 мм; 56.3 кг. Підходить для котлів
Джерело безперебійного живлення KRF-T10KVA/10KW(LCD) Pro Online UPS, онлайн (подвійного перетворення), потужністю 10000 ВА / 10000 Вт, з правильною синусоїдою, вбудовані акумуляторні батареї 192 В DC (16шт * 12 В/7 Аг), струм заряду максимум 12 А, LCD-дисплей. Підходить для котлів.
Застосування
Онлайн джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням трансформують змінну напругу мережі на постійну і використовуються для організації безперебійного живлення систем безпеки, комп'ютерного та серверного обладнання, офісної техніки тощо.
Ключові властивості і можливості
- Високочастотне однофазне онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням сигналу з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність онлайн ДБЖ складає 10000 ВА / 10000 Вт, коефіцієнт потужності дорівнює 1.
- Вбудовані акумуляторні батареї 192 В DC (16шт * 12 В/7 Аг).
- Мікропроцесорне керування підвищує надійність.
- Максимальний струм заряду 12 А.
- Можливість налаштовувати напругу батареї.
- EPO – функція аварійного вимикання живлення.
- Корекція вхідного коефіцієнта потужності.
- Доступний режим конвертера.
- Сумісність з генератором.
- Наявні комунікаційні інтерфейси: SNMP-слот, RS232, USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (16 шт.) |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 56.3 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 208/220/230/240 В |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Напруга акумуляторної батареї | 192 В |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Особенности | З дисплеєм, З подвійним перетворенням, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 10000 ВА |
| Назначение | Для котла, Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 461 / 200 / 800 мм |
| Розміри, мм | 461 / 200 / 800 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 12 А |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 50 850 ₴







