
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-RM/1000VA/1KW/Ex Pro Online UPS під зовнішній акумулятор (42-00010)
15 795 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00010
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 1000 ВА/1000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 36 В; регульований струм заряду 1-12 А; SNMP-слот; монтаж у стійку 19"; 450 / 430 / 90 мм; 8.2 кг. Підходить для котлів
Джерело безперебійного живлення KRF-RM/1000VA/1KW/Ex Pro Online UPS, онлайн (подвійного перетворення), потужністю 1000 ВА / 1000 Вт, з правильною синусоїдою, зовнішні акумуляторні батареї 36 В DC, регульований струм заряду 1-12 А, LCD-дисплей. Монтується у стійку. Підходить для котлів.
Застосування
Онлайн джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням трансформують змінну напругу мережі на постійну і використовуються для організації безперебійного живлення систем безпеки, комп'ютерного та серверного обладнання, офісної техніки тощо.
Ключові властивості і можливості
- Високочастотне однофазне онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням сигналу з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність онлайн ДБЖ складає 1000 ВА / 1000 Вт, коефіцієнт потужності дорівнює 1.
- Підключення зовнішніх акумуляторних батарей 36 В DC.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батарей.
- Мікропроцесорне керування підвищує надійність.
- Струм заряду налаштовується від 1 до 12 Ампер.
- Можливість налаштовувати напругу батареї.
- EPO – функція аварійного вимикання живлення.
- Корекція вхідного коефіцієнта потужності.
- Доступний режим конвертера.
- Сумісність з генератором.
- Наявні комунікаційні інтерфейси: SNMP-слот; RS232, USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 8.2 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 208/220/230/240 В |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 36 В |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Особенности | З дисплеєм, З подвійним перетворенням, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 1000 ВА |
| Назначение | Для котла, Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 450 / 430 / 90 мм |
| Розміри, мм | 450 / 430 / 90 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип монтажа | В стойку (rack mount) |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 15 795 ₴





