Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з LED-індикацією; потужність 600 ВА/360 Вт; вхідна напруга 145-290 В АС, 50/60 Гц; вихідна напруга 200-255 В АС, апроксимована синусоїда; вбудована акумуляторна батарея свинцево-кислотна 7 Аг 12 В, час перепідключення 2-6 мс; 2 розетки; 290 / 90 / 140 мм; 4.3 кг (нетто) / 4.5 кг (брутто)
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) KRF-600VA/360W(LED) UPS, лінійно-інтерактивне, з вбудованою свинцево-кислотною акумуляторною батареєю 7 Аг, потужністю 600 ВА / 360 Вт, з апроксимованою синусоїдою, зі світлодіодною індикацією роботи, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення. Не підходить для використання з котлами.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 600 ВА / 360 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-290 В AC, номінальна вихідна напруга 200-255 В AC.
- Вбудована акумуляторна батарея свинцево-кислотного типу ємністю 7 Аг.
- Розмір батареї 95+5 / 151 / 65 мм.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 2-6 мс.
- Дві розетки (Schuko / тип F).
- Світлодіодна індикація стану роботи та заряду батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Можливість вимкнення звукового сповіщення під час роботи від батареї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 9 |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Индикация | LED-підсвічування |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 4.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна напруга, В | AC 200-255 В |
| Входное напряжение | AC 145-290 В, 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Цвет | Черный |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Особенности | Холодний старт, Зі стабілізатором напруги, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 600 ВА |
| Назначение | Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 290 / 90 / 140 мм |
| Розміри, мм | 290 / 90 / 140 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 2 057 ₴






