Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з LCD-дисплеєм; потужність 1500 ВА/900 Вт; вхідна напруга 145-290 В АС, 50/60 Гц; вихідна напруга 200-255 В АС, апроксимована синусоїда; 2 вбудовані акумуляторні батареї свинцево-кислотні 9 Аг, час перепідключення 2-6 мс; 3 розетки; 350 / 120 / 188 мм; 10.5 кг
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) KRF-1500VA/900W(LCD) UPS, лінійно-інтерактивне, з 2 вбудованими свинцево-кислотними акумуляторними батареями 9 Аг, потужністю 1500 ВА / 900 Вт, з апроксимованою синусоїдою, з LCD-дисплеєм, 3 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1500 ВА / 900 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-290 В AC, номінальна вихідна напруга 200-255 В AC.
- Дві вбудовані акумуляторні батареї свинцево-кислотного типу ємністю 9 Аг.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 2-6 мс.
- Три розетки (Schuko / тип F).
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батарей.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Ємність акумулятора | 9 Ah (2 шт.) |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 10.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 200-255 В |
| Входное напряжение | AC 145-290 В, 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
| Количество розеток | 3 Schuko |
| Номинальная мощность | 900 Вт |
| Особенности | З дисплеєм, Холодний старт, Зі стабілізатором напруги, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 1500 ВА |
| Назначение | Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 350 / 120 / 188 мм |
| Розміри, мм | 350 / 120 / 188 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 5 715 ₴






