
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-B1000VA/600W(LCD)24V UPS під зовнішній акумулятор (42-00045)
5 130 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00045
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 1000 ВА/600 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±10%, модифікована (апроксимована) синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В; максимальний струм зарядки 5 А; 2 розетки; 365 / 140 / 165 мм; 8.3 кг
Джерело безперебійного живлення KRF-B1000VA/600W(LCD)24V UPS, лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею 24 В DC, потужністю 1000 ВА / 600 Вт, з модифікованою синусоїдою, з РК-дисплеєм, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з модифікованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1000 ВА / 600 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-275 В AC.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї 24 В.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Інтелектуальне керування процесором.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 6 мс.
- РК-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 8.3 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна напруга, В | AC 220 В |
| Входное напряжение | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Количество розеток | 2 універсальні |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Особенности | З дисплеєм, Холодний старт, Зі стабілізатором напруги, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 1000 ВА |
| Назначение | Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 365 / 140 / 165 мм |
| Розміри, мм | 365 / 140 / 165 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 5 А |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 5 130 ₴






