
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1220/16CH (41-00035)
4 395 ₴
- В наличии
- Код: 41-00035
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з 16 каналами навантаження, LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 20 A, максимальний 22 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 2.85 А; металевий бокс; 395 / 285 / 165 мм; вентилятор охолодження
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1220/16CH з 16 каналами навантаження, LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під 2 акумуляторні батареї 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/20 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 20 А, максимальний 22 А.
- Місце під 2 акумуляторні бареї 18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 2.85 А.
- Кількість каналів навантаження 16.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 395 / 285 / 165 мм.
- Замок+2ключа.
- Вентилятор охолодження
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Ємність, А*год | 18 |
| Вихідна напруга, В | 12 В |
| Выходной ток | 20 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість каналів навантаження | 16 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Розміри, мм | 395 / 285 / 165 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2.85 А |
| Струм заряду, А | 2 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 4 395 ₴







