Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; вилка розташована на корпусі блоку живлення; довжина шнура 12 В - 110 см; розміри 85 / 40 / 30 мм
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1201CA, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 1 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Вилка розташована на корпусі блоку живлення.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В - 110 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 1 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Імпульсний стабілізований, Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження, Вилка на корпусі, Пластиковий корпус, Довжина шнура 110 см |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 85 / 40 / 30 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 85 х 40 х 30 мм |
| Розміри, мм | 85 / 40 / 30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | Наружний |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 93 ₴



