
Блок живлення KRF-1206M Kraft 12V/6A (43-00025)
427 ₴
- В наличии
- Код: 43-00025
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 6 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий корпус; розміри 160 / 100 / 43 мм
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1206M, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 6 А. Металевий корпус.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 6 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому корпусі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 6 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клемна колодка, Металевий корпус, Світлова індикація, Регулювання вихідної напруги |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження, Світлова індикація, Регулювання вихідної напруги |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 160 / 100 / 43 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 160 х 100 х 43 мм |
| Розміри, мм | 160 / 100 / 43 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 427 ₴



