
Блок живлення KRF-1230(18CH) BOX Kraft (43-00029)
1 503 ₴
- В наличии
- Код: 43-00029
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 18 каналів навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 30 А, максимальний струм на канал 1.5 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий бокс із замком, 2 ключі у комплекті; розміри 315 / 220 / 59 мм
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1230(18CH) BOX, 18 каналів навантаження, вхідна напруга 190-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 30 А. Металевий бокс із замком, 2 ключі у комплекті.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 30 А.
- 18 каналів навантаження, максимальний струм на канал 1.5 А.
- Вхідна напруга становить 190-265 В, 50/60 Гц.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому боксі з замком, в комплекті 2 ключі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 30 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання, Металевий корпус, Світлова індикація |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 ключі |
| Кількість каналів навантаження | 18 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Імпульсний, Захист від короткого замикання, Світлова індикація, Металевий бокс із замком |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 315 / 220 / 59 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 315 х 220 х 59 мм |
| Розміри, мм | 315 / 220 / 59 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 503 ₴


