
Блок живлення KRF-1201PS Kraft 12V/1A (43-00002)
109 ₴
- В наличии
- Код: 43-00002
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В - 40 см, 220 В - 30 см; розміри 75 / 50 / 25 мм
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1201PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 1 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В - 40 см, 220 В - 30 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 1 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Пластиковий корпус, Захист від короткого замикання, перевантаження |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Імпульсний, Захист від короткого замикання, перевантаження, Довжина шнура 12 В - 40 см, 220 В - 30 см |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 75 / 50 / 25 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 75 х 50 х 25 мм |
| Розміри, мм | 75 / 50 / 25 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | Наружний |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 109 ₴





