
Блок живлення KRF-1203PS Kraft 12V/3A (43-00005)
264 ₴
- В наличии
- Код: 43-00005
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В – 90 см, 220 В – 40 см; загальна довжина пристрою 145 см; розміри 125 / 55 / 33 мм
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1203PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 3 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В – 90 см, 220 В – 40 см, загальна довжина пристрою 145 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные возможности | — |
| Додаткові характеристики | Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; Довжина шнурів: 12 В – 90 см, 220 В – 40 см; Загальна довжина 145 см |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Імпульсний стабілізований; Захист від короткого замикання; Захист від перевантаження; Пластиковий корпус |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 125 / 55 / 33 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 125 х 55 х 33 мм |
| Розміри, мм | 125 / 55 / 33 |
| Ступінь захисту корпусу | — |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | Наружний |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Частота бездротових датчиків | — |
Информация для заказа
- Цена: 264 ₴




