
Блок живлення KRF-1210PB Kraft 12V/10A (43-00008)
419 ₴
- В наличии
- Код: 43-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 10 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий перфорований корпус; розміри 200 / 100 / 43 мм
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1210PB, 2 канали навантаження, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 10 А. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 10 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Регулювання вихідної напруги.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому перфорованому корпусі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 2 канали навантаження, Клемна колодка для підключення до електромережі, Вхідна напруга 155-265 В 50/60 Гц, Вихідна напруга 12 В, Вихідний струм 10 А, Гарантія 12 міс. |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Регулювання вихідної напруги, Світлова індикація, Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження, Металевий перфорований корпус |
| Розміри | 200 / 100 / 43 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 200 х 100 х 43 мм |
| Розміри, мм | 200 / 100 / 43 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 419 ₴


