
Блок живлення KRF-1240PB Kraft 12V/40A (43-00012)
1 103 ₴
- В наличии
- Код: 43-00012
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 3 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 40 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; вентилятор охолодження; світлова індикація; металевий корпус; розміри 245 / 125 / 65 мм
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1240PB, 3 канали навантаження, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 40 А. Металевий корпус, вентилятор охолодження.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 40 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Регулювання вихідної напруги.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому корпусі, наявний вентилятор охолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 40 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | металевий корпус, вентилятор охолодження, світлова індикація |
| Питание | Від мережі |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | вентилятор охолодження, регулювання вихідної напруги, світлова індикація, захист від короткого замикання, захист від перевантаження |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 245 / 125 / 65 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 245 х 125 х 65 мм |
| Розміри, мм | 245 / 125 / 65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 103 ₴

