
Блок живлення KRF-1210PS Kraft 12V/10A (43-00009)
711 ₴
- В наличии
- Код: 43-00009
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 10 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В - 100 см, 220 В - 110 см
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1210PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 10 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 10 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Світлова індикація.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В - 100 см, 220 В - 110 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс., Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Імпульсний стабілізований, Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження, Світлова індикація, Пластиковий корпус, Довжина шнура 12 В - 100 см, 220 В - 110 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 711 ₴

