Блок безперебійного живлення трансформаторний; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A; вхідна напруга 180-220 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 0.85 А; металевий бокс; 275 / 290 / 100 мм
Блок безперебійного живлення трансформаторний Trinix PSU-5.0AT у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 180-220 В, вбудований контакт керування реле NC/NO та таймер затримки від 0 до 30 с.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 180-220, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.85 А.
- Вбудований контакт керування реле NC/NO та таймер затримки від 0 до 30 с.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ.
- Металевий бокс з розмірами 275 / 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Ємність, А*год | 7 |
| Бренд | Trinix |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Вихідна напруга, В | 12 В |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | AC 180-220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Розміри | 275 / 290 / 100 мм |
| Розміри, мм | 275 / 290 / 100 |
| Струм заряду, А | 0.85 А |
| Тип ИБП | Трансформаторний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 3 444 ₴




