Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 10 A, максимальний 12А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 18Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2А; металевий бокс; 275 / 290 / 100 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Trinix PSU-10,0А з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/10 А, вхідна напруга 155-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 155-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 10 А, максимальний 12 А.
- Місце під акумуляторну батарею 18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 275 / 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Ємність, А*год | 18 |
| Бренд | Trinix |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Вихідна напруга, В | 12 В |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | 0 ~ +45°C |
| Розміри | 275 / 290 / 100 мм |
| Розміри, мм | 275 / 290 / 100 |
| Струм заряду, А | 10 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 4 330 ₴




