Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 3 А, максимальний короткочасний струм навантаження 5 А; вхідна напруга 155-265 В; металевий перфорований корпус; розміри 85 / 58 / 38 мм
Імпульсний блок живлення Trinix PD40W12v 3А, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А.
Ключові властивості
- Імпульсний блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Максимальний довготривалий струм навантаження 3 А.
- Максимальний короткочасний струм навантаження 5 А.
- Металевий перфорований корпус.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Максимальный ток нагрузки | 5 А |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 85 / 58 / 38 мм |
| Розміри, мм | 85 / 58 / 38 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 492 ₴




