
Біометричний термінал контролю доступу 2Mp TVT TD-E2128-TM/TP з розпізнаванням облич і вимірюванням температури (77-00173)
23 748 ₴
- В наличии
- Код: 77-00173
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біометричний термінал розпізнавання облич, в тому числі у масках, з безконтактним вимірюванням температури тіла; сенсорний 8-дюймовий LCD-екран з роздільною здатністю 1280*800 пікселів; діапазон вимірювання температури 32~43°С, точність ±0.3°С; відстань вимірювання 25-50 см; 2Mp камера з подвійним об’єктивом, матриця 1/2.8" CMOS, фокусна відстань f=3.97 мм; висота розпізнавання обличчя 1.2-2.2 м, дальність розпізнавання 0.3-2 м, швидкість розпізнавання 0.5 секунд на особу, точність розпізнавання 99.7%; база шаблонів облич 10000; світлодіодне підсвічування до 3 м; вбудовані мікрофон та динамік; інтерфейси: RJ45 100M, 2 тривожні входи, 2 тривожні виходи, USB, Wiegand 26/34, RS485, вихідне реле для підключення електрозамка; слот для карти пам’яті до 128 ГБ; тампер; живлення 12 В; потужність споживання 12 Вт; розміри 301.8 / 138.6 / 34.2 мм; вага 1.2 кг
Біометричний термінал розпізнавання облич (в тому числі у масках) та вимірювання температури TVT TD-E2128-TM/TP з 8-дюймовим сенсорним LCD-екраном. Розпізнавання облич на висоті 1.2-2.2 м, на відстані 0.3-2 м, з точністю до 99.7%. База даних шаблонів облич 10000. Безконтактне вимірювання температури в діапазоні 32~43°С з похибкою ±0.3°С на відстані 25-50 см.
Застосування
Термінал контролю доступу з розпізнаванням облич та вимірюванням температури може широко застосовуватися в місцях великого скупчення людей, таких як громадські установи, аеропорти, залізничні станції, школи та університети, офісні будівлі, лікарні, промислові об’єкти та інші приміщення.
Ключові властивості
- Розпізнавання облич в масках та безконтактне вимірювання температури тіла – достатньо лише підійти до пристрою на відповідну відстань.
- Пристрій здатен з точністю до 99.7% розпізнати обличчя, навіть якщо людина знаходиться в масці. Більше того, якщо захисної маски на людині немає, пристрій попередить про порушення і дозволить прохід тільки після надягання маски та повторного сканування обличчя.
- 8-дюймовий сенсорний LCD-екран з роздільною здатністю 1280*800 пікселів, контрастністю 500:1 та яскравістю 500 люкс.
- Алгоритми глибокого навчання для точного розпізнавання облич.
- Технологія виявлення живого обличчя, а не фотографію чи відеозображення – дозволяє уникнути шахрайства та спроб підміни справжнього обличчя з боку відвідувачів.
- Висота розпізнавання обличчя від 1.2 м до 2.2 м (рекомендована висота 1.45 м), дальність розпізнавання 0.3-2 м (рекомендована від 0.5 м до 1 м). Обличчя однієї людини розпізнається зі швидкістю до 0.5 сек. База даних шаблонів облич становить 10000.
- Безконтактне вимірювання температури тіла в діапазоні від 32 до 43°С відбувається шляхом сканування інфрачервоним випромінюванням. Похибка при вимірюванні складає ±0.3°С. Відстань вимірювання від 25 до 50 см.
- Голосові оповіщення системи, в тому числі українською мовою.
- Автономний пристрій контролю доступу, який може працювати і в складі мережевої системи.
- Відеокамера з роздільною здатністю 2 Мп з подвійним об’єктивом, матрицею 1/2.8" CMOS і фокусною відстанню 3.97 мм.
- Додаткове світлодіодне підсвічування дальністю до 3 м.
- Операційна система Embedded Linux, пам’ять 8Gb DDR3+16GB EMMC.
- Підтримка карти пам’яті до 128 ГБ.
- Двосторонній аудіозв’язок завдяки вбудованим мікрофону та динаміку.
- Інтерфейси: Ethernet 10/100M, USB, RS485, Wiegand 26/34, реле для електрозамка, 2 тривожні входи і 2 тривожні виходи, тампер, кнопка скидання, кнопка виходу.
- Підтримує функції пробудження екрана, регулювання освітленості, скріншоти.
- Габаритні розміри 301.8 / 138.6 / 34.2 мм, вага 1.2 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення облич, Розпізнавання облич, Температурний скринінг |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1 |
| Интерфейс | Ethernet, RJ-45, RS-485, USB, Wiegand |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb), RS485 x 1, USB x 1, Wiegand 26/34 bits |
| Вес | 1.2 |
| Вид | Термінали |
| Установка | Внутрішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Источник питания | DC 12 |
| Динамік | Да |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Двосторонній аудіозв'язок, Тампер, Реле електрозамка, Тривожні входи/виходи, LED підсвічування, Виявлення живого обличчя, Голосові оповіщення |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Цвет | Черный |
| Кількість записів відбитків | — |
| Кількість записів облич | 10000 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод аутентифікації | За розпізнаванням обличчя |
| Микрофон | Да |
| Особенности | З дисплеєм, Мультимодальні |
| Робоча вологість | 0% -95 |
| Рабочая температура | +16 °C ~ +35 |
| Разрешение | 2 Мп |
| Розміри | 301.8 / 138.6 / 34.2 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 301.8 х 138.6 х 34.2 |
| Розміри, мм | 301.8 / 138.6 / 34.2 |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Безконтактні |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
| Тип подсветки | LED |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 3.97 мм |
| Формат карт | — |
| Функции | Керування доступом |
| Час розпізнавання | 0.5 сек |
Информация для заказа
- Цена: 23 748 ₴




