
Біометричний термінал контролю доступу 2Mp TVT TD-E2128-L/TP з розпізнаванням облич (77-00214)
19 620 ₴
- Нет в наличии
- Код: 77-00214
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Мп Термінал розпізнавання осіб; 8-дюймовий LCD сенсорний екран з роздільною здатністю 1280×800, голосове сповіщення, виявлення осіб в масках в реальному часі, технології виявлення живої особи дозволяють відрізнити справжні обличчя від помилкових осіб, кількість осіб в базі: 20000; OS: Embedded Linux, розмір матриці: 1 / 2.8 “, лінза: 2MP dual-lens, фокусна відстань f = 3.97 mm, відстань розпізнавання особи: 0.3-2 метра, двостороння розмова, вбудований мікрофон, вбудований динамік, мережевий інтерфейс: 10 / 100Mbps, Wiegand інтерфейс (вхід / вихід), релейний вихід: 1, датчик дверей -1, кнопка виходу-1, живлення: 12В / 1A, габарити: 138,6×30,8×271 мм; вага 1000гр Термінал TD-E2128-L / TP від TVT Digital є сучасним технологічним пристроєм. Він являє собою портативний планшет з 8-дюймовим LCD-дисплеєм, який має широкий функціонал. Головні особливості гаджета – розпізнавання осіб в масках і безконтактно, досить лише підійти на відстань 0,5-1,0 м
Основні функції терміналу:
Розпізнавання обличчя
Відеозйомка особи
Порівняння осіб
Виявлення зміни, виявлені розмитості відео
Виправлення нечітких зображень
Камера використовує високоточну розпізнавання осіб з використанням алгоритму глибокого навчання, технологія розпізнавання живого особи, що дозволяє відрізняти справжні особи від атак з підробкою реальних осіб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Розпізнавання облич |
| Бренд | TVT |
| Біометрія | Обличчя |
| Вес | 1 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 0.3-2 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Метал+акрілова накладка |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пам'ять облич | 10000 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 139 / 31 / 271 мм |
| Розміри, мм | 139 / 31 / 271 |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
Информация для заказа
- Цена: 19 620 ₴

