
Відеодомофон 7" Light Vision AMSTERDAM FHD White (82-00206)
4 725 ₴
- В наличии
- Код: 82-00206
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
7-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 1024*600, сенсорні кнопки і механічні кнопки; 2 панелі виклику + 2 відеокамери з вхідним відео СVBS, АНD720Р / АНD1080Р, СVI720Р / СVI1080Р, TVI720Р / TVI1080Р; запис 1080P 25к/с за рухом, мелодії виклику в MP3, фоторамка, годинник і голосові повідомлення, адресний інтерком на 6 моніторів; N/O вихід для додаткового замка (воріт); підтримка карт пам'яті SD до 128GB (рекомендується FAT32) ≥class 10; живлення 220В / 12В (на вибір!); колір: білий; розміри: 175 / 115 / 20 мм

Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD з IPS-дисплеєм 7 дюймів, керування за допомогою сенсорних та механічних кнопок, підключення двох панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, запис відео/фото з 4 каналів, детекція руху, адресний інтерком на 6 домофонів.
Ключові властивості
- Відеодомофон з IPS-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних і механічних кнопок.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю 1080P/720P/960H.
- Адресний інтерком на 6 моніторів.
- Запис здійснюється на карту пам'яті SD до 128 Гб (купується окремо).
- Живлення здійснюється на вибір або від мережі 220 В (вбудований блок живлення) або від джерела живлення 12 В.
- Додаткові функції: мелодії виклику в MP3 і медіаплеєр, фоторамка (встановлення своїх фото у якості заставки), годинник, автовідповідач (голосові повідомлення для відвідувачів).
- Модель здатна вести запис фото або відео зі звуком за рухом або автоматично (під час виклику з відеопанелі) зі швидкістю 25 к/с з 4 каналів.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Интерфейс | - |
| Установка | Внутрішнє |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Колір: Білий<br>Рекомендована карта пам’яті: ≥ class 10<br>Файлова система: FAT32<br>Швидкість запису: 25 кадрів/с |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 12 В / AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Фото, Відео |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 4 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорні кнопки, Механічні кнопки |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Монітор домофона<br>Кріплення для монтажу<br>Кабель живлення<br>Комплект проводів для підключення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Особенности | TFT-дисплей<br>MP3-мелодії<br>фоторамка<br>автовідповідач<br>годинник<br>режим «не турбувати» |
| Назначение | - |
| Під'єднуваних моніторів | 6 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | -10 °C +40 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1 Мп (1280х720), 2 Мп (1920х1080) |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 175 х 115 х 20 мм |
| Розміри, мм | 175 / 115 / 20 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в режимі очікування | до 250 мА |
| Споживання в робочому режимі | до 600 мА |
| Стандарти кодування | CVBS, AHD, TVI, CVI |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Механічні кнопки, Сенсорні кнопки |
| Тривалість розмови | 120 секунд |
Информация для заказа
- Цена: 4 725 ₴










