Кабель TriniX FTP CAT5E 0.5mm CU PVC внутрішній з бухтою 305 м, 4-парний екранований кабель категорії 5е, призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Призначений для внутрішнього монтажу. Максимальна частота сигналу становить 100 МГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/с. Під час залучення двох пар швидкість передачі – 100 Мбіт/с, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/с. Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана з полівінілхлориду (PVC). Колір оболонки сірий.
Для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя;
- біло-жовтогаряча / жовтогаряча;
- біло-зелена / зелена;
- біло-коричнева / коричнева.
Матеріал:
- провідник: мідь;
- ізоляція: поліетилен;
- оболонка: полівінілхлоридний пластикат (PVC) сірого кольору.
Пакування:
Пакування в спеціальні коробки забезпечує естетичний вигляд та зручність використання завдяки наявності спеціального отвору для кабелю та намотуванню за технологією релікс (RELEEX). Це намотування самонесучої бухти кабельної продукції без перекручування та заплутування. Завдяки чому розмотування з коробки з бухтою відбувається без проблем.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | FTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.7 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.5 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Цвет | Серый |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | PVC (полівінілхлорид) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Тип кабелю | Вита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
- Цена: 8 707 ₴




