Кабель TriniX UTP CAT5E CU 0.5 LSZH внутрішній з бухтою 305 м, не підтримує / не розповсюджує горіння – 4-парний неекранований кабель категорії 5е, призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Використовується для внутрішнього монтажу.
Максимальна частота сигналу становить 100 МГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/с. Швидкість передачі, якщо залучені дві пари жил – 100 Мбіт/с, якщо задіяні всі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана із безгалогенного компаунду (LSZH). Колір оболонки жовтогарячий.
Для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя;
- біло-жовтогаряча / жовтогаряча;
- біло-зелена / зелена;
- біло-коричнева / коричнева.
Матеріал:
- провідник: мідь;
- ізоляція: поліетилен;
- оболонка: безгалогенний компаунд (LSZH) жовтогарячого кольору.
Пакування:
Пакування в спеціальні коробки забезпечує естетичний вигляд та зручність використання завдяки наявності спеціального отвору для кабелю та намотуванню за технологією релікс (RELEEX). Це намотування самонесучої бухти кабельної продукції без перекручування та заплутування. Завдяки чому розмотування з коробки з бухтою відбувається без проблем.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | UTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 9.8 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.5 мм |
| Цвет | Жовтогарячий |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | LSZH (безгалогенний компаунд) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Переріз кабелю | 0.5 мм² |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Тип кабелю | Вита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
- Цена: 5 125 ₴


