
Кабель вита пара FTP CAT5E CU 0.51mm LDPE Outdoor Trinix 305m (33-00040)
12 289 ₴
- В наличии
- Код: 33-00040
Кабель TriniX FTP CAT5E CU 0.51 LDPE зовнішній з бухтою 305 м, 4-парний екранований кабель категорії 5е, пройшов Fluke-тест, призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Використовується для зовнішнього монтажу.
Максимальна частота сигналу становить 100 МГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/с. Під час залучення двох пар швидкість передачі – 100 Мбіт/с, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана з поліетилену (LDPE). Колір оболонки чорний.
Для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя;
- біло-жовтогаряча / жовтогаряча;
- біло-зелена / зелена;
- біло-коричнева / коричнева.
Матеріал:
- провідник: мідь;
- ізоляція: поліетилен;
- оболонка: поліетилен низької щільності (LDPE) чорного кольору.
Пакування:
Пакування в спеціальні коробки забезпечує естетичний вигляд та зручність використання завдяки наявності спеціального отвору для кабелю та намотуванню за технологією релікс (RELEEX). Це намотування самонесучої бухти кабельної продукції без перекручування та заплутування. Завдяки чому розмотування з коробки з бухтою відбувається без проблем. Додаткове пакування в поліетилен гарантує комфорт та легкість застосування під час монтажних робіт..
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання зовні будівель, станцій, споруд, апаратури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | FTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.8 кг |
| Вид кабелю | — |
| Выполнение | Круглий |
| Свойства | Екранований |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 305 |
| Додаткові характеристики | Fluke-тест, RELEEX, поліетиленова упаковка |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Зовнішня оболонка | LDPE (поліетилен низької щільності) |
| Категорія кабелю | Cat 5е |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Кабель в бухті, коробка, поліетилен |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Оболонка | LDPE (поліетилен) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Площа перетину жили | 0.2 |
| Назначение | Для зовнішнього прокладання |
| Прокладання | Зовнішнє |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Температура експлуатації | -30 °C ~ +60 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | — |
| Тип кабелю | F/FTP |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Частота | 100 МГц |
| Швидкість передавання | 100/1000 Мбіт/с |
- Цена: 12 289 ₴




