
Кабель вита пара FTP CAT5E CU 0.51 LDPE Outdoor з монолітним дротом 1x1.2mm Kraft 305m (33-00057)
9 009 ₴
- В наличии
- Код: 33-00057
Кабель Kraft FTP CAT5E CU 0.51 LDPE зовнішній з бухтою 305 м, з монолітним дротом 1x1.2 мм, 4-парний екранований кабель категорії 5е, призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Використовується для зовнішнього монтажу, також має монолітний дріт для навісного монтажу.
Максимальна частота сигналу становить 100 мГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/сек. Під час залучення двох пар швидкість передачі – 100 Мбіт/с, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана з поліетилену (LDPE). Колір оболонки чорний.
Для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя;
- біло-жовтогаряча / жовтогаряча;
- біло-зелена / зелена;
- біло-коричнева / коричнева.
Матеріал:
- провідник: мідь;
- ізоляція: поліетилен;
- оболонка: поліетилен низької щільності (LDPE) чорного кольору.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання зовні будівель, станцій, споруд, апаратури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | FTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.8 кг |
| Вид кабелю | Самонесний |
| Выполнение | Круглий |
| Свойства | Екранований |
| Внутренний диаметр | 0.51 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 305 |
| Додаткові характеристики | Екранований, Монолітний дріт, Зовнішній, Чорний |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Зовнішня оболонка | LDPE (поліетилен) чорний |
| Категорія кабелю | Cat 5е |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Бухта 305 |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Оболонка | LDPE (поліетилен) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Площа перетину жили | 0.2² |
| Назначение | Для зовнішнього прокладання |
| Прокладання | Зовнішнє |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Силовий елемент | Дріт |
| Строк служби | 12 міс. |
| Температура експлуатації | -30 °C ~ +60 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Одножильний |
| Тип кабелю | F/FTP |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Частота | 100 МГц |
| Швидкість передавання | 100/1000 Мбіт/сек |
- Цена: 9 009 ₴

