Кабель коаксіальний комбінований зовнішній; OS-структура – коаксіальна жила та жили живлення об’єднані в одну оболонку; центральна жила з міді діаметром 0.8 мм; 2 жили для передачі живлення діаметром 0.5 мм: подвійне екранування, обплетення з міді щільністю 90%; бухта 305 м
Кабель коаксіальний комбінований Trinix SL-59+2*0.5 Outdoor OS-структура призначений для передачі сигналу для аналогового відеоспостереження, а також для подачі живлення. Складається з коаксіального кабелю з мідним провідником діаметром 0.8 мм та 2 жил для живлення діаметром 0.5 мм. Для зовнішнього прокладання, з бухтою 305 м.
Застосування
Застосовується в системах відеоспостереження AHD, HD-CVI, HD-TVI. Підходить для передачі інформації на невеликі відстані.
Ключові властивості
- Кабель складається з мідного однодротового провідника діаметром 0.8 мм та двох жил для передачі живлення діаметром 0.5 мм. OS-структура: коаксіальна жила та жили живлення об’єднані в одну оболонку з поліетилену LDPE чорного кольору.
- Захищений від перешкод подвійним екраном, щільність обплетення з міді 90%.
- Кабель постачається у бухті довжиною 305 м.
- Призначений для зовнішнього монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 22 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.8 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Цвет | Чёрный |
| Маркування кабелю | SL-59 |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | LDPE (поліетилен) |
| Прокладання | Зовнішнє |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Тип кабелю | Коаксіальний, Комбінований |
| Тип устройства | Кабель коаксіальний |
Информация для заказа
- Цена: 6 480 ₴


