
Замок електромеханічний автономний Trinix TRL-2201WR з 2 пультами керування (65-00001)
4 763 ₴
- В наличии
- Код: 65-00001
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний електромеханічний замок з 2 пультами керування у комплекті; робоча частота 433 МГц; кількість користувачів 200; дальність зв’язку до 50 м; живлення замка 2 батареї типу АА, живлення пульта батарея CR2032; робоча напруга замка 50 мА, робоча напруга пульта 3 мА; робоча температура -20 °C ~+60 °C; габаритні розміри 150 / 95 / 39 мм; сумісний з бездротовою клавіатурою Trinix TRK-2201WR і бездротовою кнопкою виходу Trinix TRB-2201WR
Автономний електромеханічний замок Trinix TRL-2201WR з 2 пультами керування у комплекті. Живлення замка від 2 батарей типу АА, живлення пульта від батареї CR2032.
Застосування
Замок використовується у системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень. Підійде для встановлення на дверях офісів, кабінетів, серверних тощо.
Ключові властивості
- Автономний електромеханічний замок з живленням від батарей, з двома пультами дистанційного керування у комплекті для відімкнення замка. Замок також можна відімкнути за допомогою клавіатури або кнопки виходу, які купуються окремо.
- Максимальна кількість користувачів – 200.
- Робоча частота 433 МГц, дальність зв’язку до 50 метрів.
- Живлення замка від 2 батарей типу АА, живлення пульта від батареї CR2032.
- При недостатньому заряді замок видає сигнал для заміни елементів живлення.
- Призначений для встановлення на металеві або дерев’яні двері.
- Сумісний з наступними пристроями, які слід придбати окремо:
- бездротова клавіатура Trinix TRK-2201WR – для відімкнення замка за допомогою коду доступу;
- бездротова кнопка виходу Trinix TRB-2201WR – для відімкнення замка зсередини натисканням кнопки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вольтаж | 1.5 В, 3В |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Клавіатура, Кнопка, Пульт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальна кількість користувачів – 200<br>Дальність зв’язку до 50 м<br>Сумісний з клавіатурою Trinix TRK-2201WR<br>Сумісний з кнопкою виходу Trinix TRB-2201WR<br>Сигнал при низькому заряді батареї |
| Питание | Батарея AA – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для гаражу, Для домофонів, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Бездротовий замок<br>Пульти дистанційного керування<br>Викрутка<br>Кріплення для стіни<br>Саморізи<br>3M-наклейки |
| Конструкция | - |
| Країна-виробник товару | - |
| Матеріал двері | Метал, Дерево |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | На батарейках<br>З пультом<br>Зі світлодіодною індикацією |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Рабочая температура | -20°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 150 / 95 / 39 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 150х95х39 мм |
| Розміри, мм | 150 / 95 / 39 |
| Световая индикация | Да |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 50 мА |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок автономний |
Информация для заказа
- Цена: 4 763 ₴







