
Клавіатура бездротова зі зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-2201WR Black (71-00002)
974 ₴
- В наличии
- Код: 71-00002
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова клавіатура із вбудованим зчитувачем ідентифікаторів EM-Marine (125 kHz); відімкнення: код / карта: робоча частота: 433 МГц; живлення: 3 * 1.5 В ААА батарейки; матеріал корпусу: пластик; розміри: 135 / 35 / 15 мм. Сумісна з автономним замком Trinix TRL-2201WR
Бездротова кодова клавіатура Trinix TRK-2201WR White з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту EM-Marine (125 kHz). Робоча частота 433 МГц. Сумісна з автономним замком Trinix TRL-2201WR.
Ключові властивості
- Вбудований зчитувач карт та брелоків стандарту EM-Marine, частота 125 кГц.
- Сумісна з автономним замком Trinix TRL-2201WR.
- Відімкнення за допомогою коду або картки/брелока EM-Marine.
- Комутований струм реле 3 А при 12 В.
- Живлення від трьох 1.5 В ААА батарейок.
- Робоча частота 433 МГц.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Контролери |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Звукова індикація, Пластиковий корпус, Бездротове підключення |
| Питание | DC 4.5 В (3 батареї типу AAA) |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Комплектация | Клавіатура бездротова зі зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-2201WR |
| Країна-виробник товару | - |
| Підключення | Бездротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 135 / 35 / 15 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 135х35х15 мм |
| Розміри, мм | 135 / 35 / 15 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | – |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴



