
Замок електромеханічний автономний Trinix TRL-5301BT Black з Bluetooth і зчитувачем Mifare (65-00058)
4 545 ₴
- В наличии
- Код: 65-00058
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний електромеханічний замок з Bluetooth і зчитувачем Mifare 13.56 МГц; відімкнення за допомогою: коду, картки, застосунку, ключа; кількість користувачів за карткою / кодом: 200 / 200; роз'єм microUSB; застосунок для роботи TTLock, TTHotel; живлення 4*АА батарейки; матеріал і товщина дверей: металеві/дерев'яні, 40-55 мм; матеріал корпусу нержавіюча сталь
Замок Trinix TRL-5301BT Black – автономний електромеханічний замок з підтримкою Bluetooth, з доступом за кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок. Підтримка до 200 користувачів за карткою та до 200 за кодом.
Застосування
Автономний електрозамок замок TRL-5301BT використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за допомогою безконтактної RFID-карти або за введенням коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність.
Ключові властивості і можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: коду / картки Mifare / застосунку / механічного ключа.
- Підтримує до 200 користувачів за карткою та до 200 за кодом.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock, TTHotel.
- Відправляє тривожне сповіщення у застосунок при спробі злому.
- Високий захист від злому замка завдяки спеціальному дизайну ручки.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. При недостатньому заряді замок видає сигнал для подальшої заміни елементів живлення.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові металеві, дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 40 до 55 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вольтаж | 6В |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для гаражу, Для домофонів, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Автономний електромеханічний замок керування |
| Конструкция | Кодові |
| Країна-виробник товару | - |
| Матеріал двері | Метал, Дерево |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | На батарейках<br>З пультом<br>Зі світлодіодною індикацією<br>З вбудованим контролером<br>З ключем |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 200 |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Способ установки | Виразний |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок автономний |
| Толщина двери | 40-55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 545 ₴





