
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3304BG зі зчитувачем відбитків пальців і карт EM-Marine (65-00005)
6 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65-00005
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Біометричний автономний електрозамок зі зчитувачем відбитків пальців та карт EM-Marine 125 кГц; відімкнення за допомогою: відбитку пальця, коду, картки; кількість користувачів за відбитком пальця / карткою / кодом: 2000 / 1000 / 1000; 6-значний PIN-код; живлення 4*АА батарейки; сповіщення про низький заряд; можливість монтажу на скляні двері; накладний монтаж; розміри 191 / 80 / 75 мм
Trinix TRL-3304BG – біометричний автономний електрозамок з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою EM-Marine. Підтримка до 2000 користувачів за відбитком пальця, 1000 за карткою доступу та 1000 за кодом. Можливість встановлення на скляні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-3304BG використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки EM-Marine.
- Підтримує до 2000 користувачів за відбитком пальця, 1000 за карткою доступу та 1000 за кодом.
- Шестизначний PIN-код доступу.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА.
- Сповіщення про низький заряд батареї.
Особливості встановлення
Встановлюється на скляні двері накладним способом монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | — |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вид | Замки |
| Установка | Внутрішня |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Карта, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | Батарея AA – 4 шт. |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, Звукова індикація, Матеріал корпусу: Метал, Скло, Сповіщення про низький заряд батареї, Монтаж накладний, Тип дверей: Скляні |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість записів відбитків | 2000 |
| Кількість записів карт | 1000 |
| Кількість записів облич | 2000 |
| Кількість записів у журналі подій | 1000 |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців, За картою |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Мультимодальні |
| Пам'ять відбитків пальця | 2000 |
| Пам'ять карт / подій | 1000 карт |
| Пам'ять кодів | 1000 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 191 / 80 / 75 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 191 х 80 х 75 мм |
| Розміри, мм | 191 / 80 / 75 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип дверей | Скляні |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Формат карт | Em-marin |
| Функции | Керування доступом |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴





