
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3307BTG з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
7 072 ₴
- В наличии
- Код: 65-00042
Trinix TRL-3307BTG – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, через застосунок TTLock та TTHotel. Можливість встановлення на скляні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-3307BTG використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / ключа (аварійне відімкнення).
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock та TTHotel.
- Звукова індикація роботи: у разі неавторизованого відбитку пальця / картки / пароля або за низької напруги живлення.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА, термін роботи на батареях до 4 місяців. Інтерфейс microUSB для заряджання.
- Можливість перевизначення аварійного ключа.
- 2 картки Mifare 13.56 МГц та 2 механічні ключі у комплекті.
Особливості встановлення
Встановлюється на скляні двері накладним способом монтажу. Товщина скляних дверей повинна становити від 8 до 12 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вид | Замки |
| Установка | Внутрішня |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | Батарея AA – 4 шт. |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, microUSB, Звукова індикація, Світлодіодна індикація, Аварійне відімкнення, 2 картки Mifare, 2 механічні ключі, Цинковий сплав, Накладний монтаж, Для скляних дверей |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 2 картки Mifare, 2 механічні ключі |
| Кількість записів відбитків | 120 |
| Кількість записів карт | 100 |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців, За картою |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Автоматизовані, Мультимодальні |
| Пам'ять відбитків пальця | 120 |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 190 / 78 / 39 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 190 х 78 х 39 мм |
| Розміри, мм | 190 / 78 / 39 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Скляні |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 8-12 мм |
| Формат карт | Mifare |
| Функции | Керування доступом |
- Цена: 7 072 ₴






