
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-3306BTG з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і
7 875 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65-00041
Trinix TRL-3306BTG – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, через застосунок TTLock / TTHotel. Підтримка до 100 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом. Можливість встановлення на скляні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-3306BTG використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку.
- Підтримує до 100 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock, TTHotel.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. Інтерфейс USB для заряджання.
- 4 картки Mifare 13.56 МГц у комплекті.
Особливості встановлення
Встановлюється на скляні двері накладним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 10 до 30 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | USB |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Код |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 165 / 72.5 / 75 мм |
| Розміри, мм | 165 / 72.5 / 75 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Скляні |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 10-30 мм |
- Цена: 7 875 ₴




