
Замок електромеханічний Trinix TRX Fass Iron (BU) (64-00003)
898 ₴
- В наличии
- Код: 64-00003
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок электромеханічний; фарбована сталь; універсальний, для всіх типів дверей; накладний монтаж; 5 ключів підвищеної секретності у комплекті; блокування кнопки ключем зсередини; живлення 12 В, споживання 2 А; розміри 147 / 105 / 37 мм
Замок електромеханічний Trinix TRX Fass Steel з фарбованої сталі, універсальний, для всіх типів дверей, живлення 12 В, 5 ключів у комплекті.
Застосування
Електромеханічний замок TRX Fass Steel монтується на будь-які квартирні, офісні, складські двері, хвіртки з відчиненням назовні або всередину, та має принцип засувки. Замок призначений як для внутрішнього, так і для вуличного встановлення.
Ключові властивості
- Універсальний замок, що підходить для всіх типів дверей.
- Виконаний з фарбованої сталі.
- Живлення 12 В, струм споживання 2 А.
- 5 ключів підвищеної секретності у комплекті.
- Блокування кнопки ключем зсередини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вольтаж | 12В |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відімкнення | Ключ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для вулиці, Для вхідних дверей, Для гаражу, Для домофонів, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу, Для хвірток |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Замок, Ключі 5 шт |
| Конструкция | Зсувні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Матеріал двері | Метал |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З ключем<br>З кнопкою |
| Назначение | Вуличні<br>Для вхідних дверей<br>Для хвірток |
| Рабочая температура | -20 ~ +50 °C |
| Розміри | 147 / 105 / 37 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 37 x 147 x 105 |
| Розміри, мм | 147 / 105 / 37 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 2 А |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок електромеханічний |
Информация для заказа
- Цена: 898 ₴










