
Замок електромоторний Trinix Fass Lock Rotor (64-00001)
1 440 ₴
- В наличии
- Код: 64-00001
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок електромоторний універсальний; металевий; ригельний; вбудований поворотний механізм відімкнення – ручка; автоматичне замикання; 3 ключі в комплекті, напруга живлення 12 В; струм споживання 600 мА; таймер затримки 9 сек; накладний монтаж; розміри 128 / 105 / 46 мм
Замок електромоторний ригельний Trinix Fass Lock Rotor з металу, універсальний, для всіх типів дверей, живлення 12 В, таймер затримки 9 сек, 3 ключі у комплекті.
Застосування
Електромеханічний замок Fass Lock Rotor монтується на будь-які квартирні, офісні, складські двері, хвіртки з відчиненням назовні або всередину. Відмикається/замикається за допомогою невеликого вбудованого електромотора, на який діють механічним способом за допомогою ключа. Замок призначений як для внутрішнього, так і для вуличного встановлення.
Ключові властивості
- Універсальний замок, що підходить для всіх типів дверей.
- Відмикається зовні за допомогою ключа, зсередини за допомогою вбудованого поворотного механізму – ручки.
- Підтримує автоматичне замикання, а також має таймер затримки замикання, що становить 9 секунд.
- Виконаний з металу.
- Живлення 12 В, струм споживання 600 мА.
- 3 ключі у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вольтаж | 12В |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відімкнення | Ключ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для вулиці, Для вхідних дверей, Для гаражу, Для домофонів, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу, Для хвірток |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Замок, Ключі 3 шт |
| Конструкция | Зсувні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Матеріал двері | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З ключем<br>З кнопкою |
| Назначение | Вуличні<br>Для вхідних дверей<br>Для хвірток |
| Рабочая температура | -20 ~ +50 °C |
| Розміри | 128 / 105 / 46 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 46 x 128 x 105 |
| Розміри, мм | 128 / 105 / 46 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 600 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок електромоторний |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴










